Blog

25 nieznanych faktów o gwiazdach

Kto jest twoją ulubioną gwiazdą? Jest tak wiele do wyboru, więc nie możesz zdecydować się na jedną? Cóż, tutaj nie musisz decydować, ponieważ zebraliśmy 25 najlepszych, zabawnych, dziwnych faktów o gwiazdach!

 1. Jako dziecko, Johnny Depp był uczulony na czekoladę.
 2. Imię Chucka Norrisa to właściwie Carlos.
 3. Frank Oz był głosem dla Yody, Miss Piggy i Ciasteczkowego Potwora.
 4. Daniel Craig (urodzony w 1968 roku) był pierwszym aktorem wcielającym się w rolę Jamesa Bomnda, który urodził się już po rozpoczęciu serii ( pierwszy film o agencie 007 miał premierę w 1962).
 5. Kiedy Jorge Garcia dostał rolę w serialu „Zagubieni” jako Hurley „Hugo” Reyes, zrzucił w sumie ponad 15 kg przed rozpoczęciem filmowania.
 6. Rowan Atkinson ma tytuł magistra elektrotechniki.
 7. Trzy tygodnie przed rozpoczęciem nagrywania „The Walking Dead”, Andrew Lincoln (który gra Ricka Grimesa) wychodził na miasto i ćwiczył swój akcent zamawiając kawę i smażonego kurczaka.
 8. Rodzice Bryana Cranstona nie chcieli, by ich syn robił karierę w Hollywood, więc nie zaczął realizować swojej pasji i nie rozpoczął kariery aktorskiej, dopóki nie opuścił college’u. Możesz go też znać jako Waltera White’a z przebojowego programu telewizyjnego „Breaking Bad”.
 9. Robert Downey Jr. twierdzi, że Burger King uratował mu życie przed uzależnieniem od narkotyków.
 10. Brad Pitt po raz pierwszy zdobył uznanie grając autostopowicza-kowboja w dramacie „Thelma & Louise” z 1991 roku.
 11. Angelina Jolie podczas kręcenia filmu „Lara Croft: Tomb Raider” nie korzystała z pomocy kaskaderki i wszystkie niebezpieczne ewolucje, skoki i uadki wykonywała sama.
 12. Za film „Król Skorpionów” Dwayne „The Rock” Johnson zarobił 5,5 miliona dolarów dzięki czemu jego nazwisko zostało wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa za otrzymanie najwyższego wynagrodzenia za pierwszą główną rolę.
 13. Chris Brown pojawił się w odcinku „Ulicy Sezamkowej”.
 14. Elvis Presley był naturalnym blondynem.
 15. Wujek Phil z serialu „Bajer z Bel-Air” (1990-1996) podkładał tez głos Niszczycielowi z oryginalnej kreskówki Nastoletnie Zmutowane Żółwie Ninja.
 16. Piosenka Eminema „Lose Yourself” była pierwszą piosenką rapową, która zdobyła Oscara za najlepszą oryginalną piosenkę, jednak zamiast odebrać nagrodę akademii, Eminem spędził wieczór oglądając kreskówki z córką.
 17. Chociaż Emma Watson jest Brytyjką, urodziła się 15 kwietnia 1990 roku w Paryżu we Francji.
 18. W 2011 roku Jennifer Lawrence wystąpiła w filmie „Podwójne życie” z Mel’em Gibsonem, Jodie Foster i Anton’em Yelchin’em oraz zagrała Mystique w „X-Men: Pierwsza klasa”.
 19. Orlando Bloom nauczył się surfować w Nowej Zelandii podczas kręcenia filmu „Władca pierścieni”.
 20. Tobey Maguire, który grał w filmie Spider-Mana w 2002 roku, miał lęk wysokości.
 21. Tom Hanks ma asteroidę nazwaną jego imieniem. Astrroida nosi nazwę „12818 tomhanks”.
 22. George Lucas pierwotnie chciał być kierowcą wyścigowym, ale wypadek tuż przed ukończeniem szkoły średniej zmienił ścieżkę jego kariery.
 23. Leonardo DiCaprio aby przygotować się do roli w filmie „Wilk z Wall Street” spędził sporo czasu rozmawiając z ekspertem od narkotyków i uzależnieni ponieważ aktor nigdy nie brał żadnych substancji tego typu.
 24. Tom Cruise zarobił 75 milionów dolarów za swoją rolę w „Mission Impossible 2”.
 25. Cameron Diaz złamała nos w wypadku podczas surfingu na Hawajach w 2003 roku, w dniu swoich urodzin.